Paslaugos

Elektroniniai mokymai

Lengvesniam supratimui bei įsisavinimui elektroninis mokymas kuriamas derinant vaizdo, animacijos ir garso technikas. Elektroninis mokymas yra skirtas supažindinti įmonės darbuotojus su galiojančiomis taisyklėmis ir vykstančiais procesais, suteikti darbuotojams pareigybines žinias, kelti bei palaikyti kompetenciją. Informacija darbuotojui prieinama patogiu metu, jam patogia priemone – kompiuteriu, planšete arba išmaniuoju telefonu. Mokymas paprastai valdomas, taupantis darbuotojo laiką ir įmonės kaštus.

Testavimas

Testavimas, tai procesas, kurio metu reguliariai tikrindami darbuotojo žinių lygį bei kompetencijos pokyčius, galėsite stebėti bendrus įmonės darbuotojų kompetencijos pokyčius tam tikru periodu, palyginti juos su praėjusiais periodais pagal pareigybes, skyrius ar padalinius. Taip pat galėsite stebėti kvalifikacijos lygį atitinkamame darbuotojo karjeros etape bei įvertinti darbuotojo vertikalios ar horizontalios karjeros galimybes. Testai gali būti integruoti kiekviename elektroniniame mokyme arba sukurti atskiroje sistemoje.

Ugdomieji seminarai

Ugdomieji seminarai organizacijose yra skirti profesinių, bendrųjų ir vadovavimo kompetencijų kėlimui bei darbuotojų motyvavimui. Pagal kliento keliamus tikslus, surandame labiausiai tinkamus ir stipriausius savo srities lektorius, suderiname seminaro dienotvarkę ir pranešimų temas.

Paslaugų vedliai

Paslaugų vedlys yra skirtas palengvinti supratimą, kaip naudotis produktu ar paslauga. Vartotojui atmintinė yra pateikiama naudojant vaizdus, animaciją, interaktyvius sprendimus, kurie ypač palengvina vartotojo naudojimąsi paslauga.Susisiekite